SCHEDULES

MINI  SCHEDULE 

LevelDateHomeAwayTimeField
U102/4/2023Peninsula U10 Girls 1 - GosselinPeninsula U10 Girls 3 - Davies8:30U10 Field 1
U102/4/2023Peninsula U10 Girls 2 - PatersonPeninsula U10 Girls 4 - Lyth8:30U10 Field 2
U102/4/2023Peninsula U10 Boys 1 - WoodcockPeninsula U10 Boys 6 - Stoffelsma8:30U10 Field 3
U102/4/2023Peninsula U10 Boys 2 - ShepherdPeninsula U10 Boys 4 - Beischer8:30U10 Field 4
U102/4/2023Peninsula U10 Boys 3 - FriasPeninsula U10 Boys 5 - MacIver8:30U10 Field 5
U82/4/2023Peninsula U8 Girls 1 - WoodcockPeninsula U8 Girls 4 - Hammer10:00U8 Field 1 / 2
U82/4/2023Peninsula U8 Girls 2 - SayPeninsula U8 Girls 3 - Frias10:00U8 Field 3 / 4
U82/4/2023Peninsula U8 Boys 1 - KinnearPeninsula U8 Boys 6 - Ghose10:00U8 Field 5 / 6
U82/4/2023Peninsula U8 Boys 2 - HraskeyPeninsula U8 Boys 4 - Johns10:00U8 Field 7 / 8
U82/4/2023Peninsula U8 Boys 3 - DaviesPeninsula U8 Boys 5 - Rutherford10:00U8 Field 9 / 10
U102/11/2023Peninsula U10 Girls 1 - GosselinPeninsula U10 Girls 2 - Paterson8:30U10 Field 1
U102/11/2023Peninsula U10 Girls 3 - DaviesPeninsula U10 Girls 4 - Lyth8:30U10 Field 2
U102/11/2023Peninsula U10 Boys 1 - WoodcockPeninsula U10 Boys 2 - Shepherd8:30U10 Field 3
U102/11/2023Peninsula U10 Boys 3 - FriasPeninsula U10 Boys 4 - Beischer8:30U10 Field 4
U102/11/2023Peninsula U10 Boys 5 - MacIverPeninsula U10 Boys 6 - Stoffelsma8:30U10 Field 5
U82/11/2023Peninsula U8 Girls 1 - WoodcockPeninsula U8 Girls 2 - Say10:00U8 Field 1 / 2
U82/11/2023Peninsula U8 Girls 3 - FriasPeninsula U8 Girls 4 - Hammer10:00U8 Field 3 / 4
U82/11/2023Peninsula U8 Boys 1 - KinnearPeninsula U8 Boys 2 - Hraskey10:00U8 Field 5 / 6
U82/11/2023Peninsula U8 Boys 3 - DaviesPeninsula U8 Boys 4 - Johns10:00U8 Field 7 / 8
U82/11/2023Peninsula U8 Boys 5 - RutherfordPeninsula U8 Boys 6 - Ghose10:00U8 Field 9 / 10

SUPER 8 & FULL FIELD

LevelDateHomeAwayTimeField
U11 Boys Silver2/4/2023Peninsula (McIver)GorgeCentennial North 10:00 AM
U11 Girls Gold2/4/2023Peninsula (Braun)Saanich FusionAlexander8:30 AM
U12 Boys Gold2/4/2023Peninsula (Phelan)SaltspringAlexander11:30 AM
U13 Girls Silver2/4/2023Peninsula (Wagner)CowichanAlexander10:00 AM
U14 Boys Tier 42/4/2023Peninsula (Froehler)SaltspringBH112:30 PM
U14 Girls Tier 32/4/2023Peninsula (Doxey)Bays UnitedBH212:30 PM
U16 Girls Tier 42/4/2023Peninsula (Hughes)SookeBH12:30 PM

ADULT  SCHEDULE 

LEVELDATEHOMEAWAYTIMEFIELD
Div 3 Women2023-02-03PeninsulaLakehill7:30pmBlue Heron #1

 

PRACTICE SCHEDULE  2022-2023